Menu Zavřeno

Proč právě my?

Vytváříme pro Vás domov. Nabízíme skandinávský nábytek, bytové doplňky a dekorace, kuchyňské doplňky, nádobí, porcelán, sklenice na víno, ložní povlečení, vybavení dětského pokoje a hračky.

Domov není prostor, ale proces. Tady se schovám před deštěm a zimou, tady žiju, tady trávím svůj čas, tady se rodí moje rodina, tady ji tvořím léty trpělivostí a tolerancí .

Náš přístup k zákazníkovi je přátelský a osobní. Pro nás jste Vy na prvním místě, a proto si Vás vážíme. Děkujeme, že jste si udělali pro nás čas a napsali hezké hodnocení.

CO NABÍZÍME

Máme pro Vás nachystaný krásný nábytek ve stylu Skandinávie. Nabízíme pro Vás taky spousty originálního, kvalitního zboží i trochu s nádechem retro. Tím jsme na českém trhu výjimeční některým zbožím, které naleznete jen u nás. Spoléháme na českou tradici porcelánu a skla. Nezapomínáme na své nejmenší ratolesti, širokým výběrem ze sortimentu . Vybavením do kuchyní, protože láska prochází žaludkem. Spousty inspirací pro dárky pro Vaše nejbližší. A spousty dekorací, pro zkrášlení Vašeho domova. A pokud si nevíte rady s dárkem, můžete využít naše dárkové poukazy, a dárek si můžou pak vybrat sami. Vše, co k pohodlnému domovu patří.

CTÍME ČESKÉ TRADICE

Spoléháme na českou kvalitu značky Thun, Český porcelán Dubí a Crystalex, která je tu s námi po několik generací.

AKCE

Vždy máme pro Vás nachystané zboží, které si můžete u nás koupit za velmi AKČNÍ cenu.

U nás je sleva, opravdu skutečná sleva.

SOUTĚŽE

A pro Vás soutěživé a hravé máme během roku přichystaných spousty soutěží.

JSME VÁM ZASE O KROK BLÍŽ

Napište nám a to i o víkendu. Vyřešíme co nejrychleji Váš dotaz – info@swerte.cz zavolejte tel. 737 32 39 27

MŮŽETE NÁS VIDĚT V RŮZNÝCH ČASOPISECH

MOJE BYDLENÍ, PRIMA ŽENA, SOFIE BYDLENÍ a ZDRAVÍ – swerte.cz

NÁŠ RODINNÝ FOTOGRAF

Vzpomínky, které Vám nikdo nevezme, ale můžete je mít vždy u sebe dusanracko.cz.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nejste se zbožím spokojeni a není podle Vašich představ, můžete ho vrátit do 14 dní nepoužité bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze.

BALENÍ ZBOŽÍ

Protože zasíláme velmi křehké zboží, dbáme na velmi kvalitní bezpečné zabalení, aby se k Vám zboží dopravilo v pořádku a nepoškozené. Nečekejte prosím od nás, krásné nové krabice, které sice vypadají na oko velmi hezky, ale používáme již použité krabice, protože se snažíme co nejvíce šetřit naše životní prostředí. Fakturu Vám zašleme elektronicky na Váš e-mail.

REKLAMACE

Snažíme se vyřídit reklamace co nejrychleji ke spokojenosti zákazníka.

DORUČENÍ

Protože nemáme prozatím kamennou prodejnu, ale jsme eshop . Můžete využít spousty odběrových míst PPL parcel, šetříme tím životní prostředí a i pro Vás je pohodlné a můžete si sami určit, kdy si balíček vyzvednete. Nebo využít doručení Českou poštou a PPL přímo do Vašich rukou.

NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN

Pokud se stane, že je zboží náhle vyprodáno, i tak se ho snažíme pro Vás sehnat, pokud i tak už tohle není v našich silách, pošleme Vám nabídku podobného zboží a vždy k Vaší spokojenosti.

Máte nápad? Chybí Vám něco na našich stránkách? Hledáte něco konkrétního? Napište nám info@swerte.cz

NAŠE STRÁNKY NEJSOU JEN O NÁKUPU, ALE I ZÁBAVA….

Swerte.cz